Yabancı Film izle

Karanlıklar Ülkesi 5 izle Full HD

Karanlıklar Ülkesi 5 izle, Karanlıklar Ülkesi 5 full hd izle, Karanlıklar Ülkesi 5 filmini izle, Karanlıklar Ülkesi 5 tek parça izle, Karanlıklar Ülkesi 5 izle Full HD Selene (Kate Beckinsale), kendisine ihanet eden Lycan’ların ve Vampirler’in sürekli tehdidi altındadır. Bu zor durumda yanında sadece David (Theo James) ve babası Thomas (Charles Dance) vardır. Sonunda kendisini feda etmesi gerekse bile, Lycan ve Vampirler’in ezeli savaşını durdurması gerekecektir.

0 Yorum Yapılmış

Baba ve Oğul izle Full HD

Baba ve Oğul izle, Baba ve Oğul full hd izle, Baba ve Oğul filmini izle, Baba ve Oğul tek parça izle, Baba ve Oğul izle Full HD Baba ve Oğul, efsanevi ressam Zdzislaw Beksinski ile müzik eleştirmeni ve çevirmen oğlu Tomasz arasındaki sıradışı ilişkiyi anlatıyor.

0 Yorum Yapılmış

Stray Bullets izle Full HD

Stray Bullets izle, Stray Bullets full hd izle, Stray Bullets filmini izle, Stray Bullets tek parça izle, Stray Bullets izle Full HD New York eyaletinde, iki genç çocuk babalarının eski mobil evini terk edilmiş bir mülkte temizlemekle görevlendirildi ancak çocuklar, römorka sığınan üç kaçak keşfettiklerinde sürpriz oldu.

0 Yorum Yapılmış

One Night izle Full HD

One Night izle, One Night full hd izle, One Night filmini izle, One Night tek parça izle, One Night izle Full HD Megakent İstanbul diğer gecelerden pek de farkı olmayan, suçun kol gezdiği sıradan bir gecedir. Batuhan eski bir kimya öğrencisidir ve yaşadığı semtin patronu olan Levent’e borcu büyüktür. Ödeyemediğinde başının belaya gireceğini bilir. İstanbul’a aşık olduğu Kemal için gelen Leyla, adam ondan ayrılmak isteyince haplara sığınır. Son anlarında tesadüfen bir numara çevirir ve karşısına Batuhan çıkar. Borçtaki Batuhan fırsattan istifade Leyla’yı soymaya karar verir. Tüm bu olayların ortak kesişme noktası ise taksici Adem’dir…Diğer yandan Tolga ve Kemal kadın kılığına girerek Levent’i soymak ister ama planlar rayından çıkar. Levent için çalışan kiralık katil Aziz, bu işleri bırakmaya karar verdiği dönemde Levent’in son bir iş teklifini de kabul eder ve Azrail’i olmak için kapısını Batuhan’ın çalar.

0 Yorum Yapılmış

Altın izle Full HD (2016)

Altın izle, Altın full hd izle, Altın filmini izle, Altın tek parça izle, Altın izle Full HD (2016) Tıpkı babası gibi dağlarda altın arayarak kısa yoldan zengin olmaya çalışan Kelly Wells (Matthew McConaughey), tüm girişimlerinde başarısız olmuştur. Son şansını, Endonezya’nın Borneo adasındaki balta girmemiş ormanlarda deneyecek, yanında jeolog Michael Acosta (Edgar Ramirez) ile birlikte altın arayacaklardır.
Altın (Gold) filminde, 90’lı yıllarda Kanada’yı sarsan Bre-X Olayı anlatılıyor.

0 Yorum Yapılmış

In Dubious Battle izle Full HD

In Dubious Battle izle, In Dubious Battle full hd izle, In Dubious Battle filmini izle, In Dubious Battle tek parça izle, In Dubious Battle izle Full HD Elma ülkesi olan Kaliforniya’da 900 göçmen işçi arazi sahiplerine karşı “belirsiz bir savaş” açarlar. Grup kendi üyelerinden daha güçlü ve daha korkutucu bir yaşam sürmektedir. Mahkûm Jim Nolan’ın liderliğindeki grev, trajik bir idealizm olan “Cesaret asla boyun eğmez ya da teslim olmaz,” üzerine kurulmuştur. 1936’da yayınlanan In Dubious Battle, Pulitzer Ödülü sahibi yazar John Steinbeck’in ilk büyük çalışması olarak görülmektedir.

0 Yorum Yapılmış

Karanlığın Elli Tonu izle Full HD (2017)

Karanlığın Elli Tonu izle, Karanlığın Elli Tonu full hd izle, Karanlığın Elli Tonu filmini izle, Karanlığın Elli Tonu tek parça izle, Karanlığın Elli Tonu izle Full HD (2017) İlk filmdeki olayların ardından egosu ciddi anlamda hasar alan Christian Grey (Jamie Dornan), yine de Anastasia (Dakota Johnson) ile yeniden beraber olabilmek ister. Anastasia ise hala Christian’ı sevmesine rağmen bütün yaşadıklarından sonra çok daha dikkatli davranmaya çalışmaktadır. Her şeyden önce Christian’ın kendisinden birşey saklamamasını şart koşar. İki taraf da bazı tavizler vererek aralarında öncekinden daha sağlam bir ilişki kurmaya başlarlar, ancak Christian’ın geçmişindeki karanlık olay ve kişiler, bu ilişkiye rahat vermeyecektir.

0 Yorum Yapılmış

Hızlı ve Öfkeli 8 izle Full HD

Hızlı ve Öfkeli 8 izle, Hızlı ve Öfkeli 8 full hd izle, Hızlı ve Öfkeli 8 filmini izle, Hızlı ve Öfkeli 8 tek parça izle, Hızlı ve Öfkeli 8 izle Full HD Hızlı ve Öfkeli serinin sekizininci filminde kıyametler kopacağa benziyor. İstemsiz gelişen bir takım olaylar takımın kaderini değiştirecektir öyle ki; Dominic Toreto ailesine karşı savaş açıp düşmanlarıyla birleşmektedir. Sevdiği kadını kız kardeşini eniştesini dahi karşısına alır ve hafızasını kaybeder filmi bilenler bilir bilmeyenler ise sitemizden bütün filmlerine ulaşıp izleyebilirler sadece biraz samimiyet iyi seyirler.

0 Yorum Yapılmış

John Wick 2 izle Full HD (2017)

John Wick 2 izle, John Wick 2 full hd izle, John Wick 2 filmini izle, John Wick 2 tek parça izle, John Wick 2 izle Full HD (2017) Artık emekliye ayrılmış, tetikçilik dünyasından uzaklaşmış köpeğiyle birlikte sakin bir hayat yaşamak isteyen John Wick (Keanu Reeves), kendini yine istemediği halde tehlikeli olayların ortasında bulur. Eski bir ortağının sayesinde bu kez İtalya’nın başkenti Roma’da son derece güçlü çetelerle tek başına mücadele edecektir.

0 Yorum Yapılmış

Assassin’s Creed izle Full HD

Assassin’s Creed izle, Assassin’s Creed full hd izle, Assassin’s Creed filmini izle, Assassin’s Creed tek parça izle, Assassin’s Creed izle Full HD Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha’nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla yeniden yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler’in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar’ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.

0 Yorum Yapılmış


Yerli Diziler